Mobirise Site Builder


VIII Edycja Konkursu ,,Odkrywamy Talenty na Pomorzu IGLOTEX 2017'' rozpoczęta!!!

Zespół Talenty Pomorza, 01 luty 2017
Kochani, Drodzy Uczestnicy, wytrwaliśmy dla Was, jesteśmy dla Was. 
Mimo wielu obowiązków, własnej pracy zawodowej znajdujemy zawsze czas, żeby rozwijać nasz projekt dla dobra rozwoju pomorskich Talentów. Dzięki temu projektowi można rozwijać swoje pasje i udowodnić, że jest się mistrzem w swojej dziedzine. Dowodem czego są rezultaty, gdzie nasze Talenty pokazują jak można dążyć do celu, występując na scenach podczas różnych uroczystości w swoich miastach, gminach i powiatach. Warto dążyć do swoich marzeń i radość nasza tym większa, że możemy dołożyć małą gwiazdeczkę.
Jurorzy Finału Głównego w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej na Ołowiance w Gdańsku w blasku kamer i fleszy będą wzorcowo jak zawsze oceniać nasze Talenty. W tej edycji w Jury zasiadać będą m.in. Jarek Jakimowicz-aktor z Warszawy słynący z kultowego filmu ,,Młode Wilki'', dr Adriana Frączek-Dziekan GWSH, a jej pasją jest taniec; ma za sobą występy na wielu scenach, dr Joanna Leska-Ślęzak z Uniwersytetu Gdańskiego, Leszek Gołąb-Dyrygent wielu Orkiestr, a także Wielkiego Chóru ,,Echo'' z Tczewa, Maciej Kosycarz-słynny Fotografik i Fotoreporter, Roman Liebrecht autor Twórca Projektu. Naszym kolejnym dziełem jest nowo powstała Grupa Team Talent, w której członkami zostali najlepsi z najlepszych, a teraz Wy możecie do nich dolączyć. Grupą opiekować sie będą znani artyści, aktorzy, muzycy i inni.
Warto zatem uczestniczyć w konkursie.
W tej edycji kolejne niespodzianki,o których niebawem napiszemy.
To Wasz Czas!!!
Serdecznie Zapraszamy.
mgr Roman Liebrecht
Prezes Zarządu RSNE

VII EDYCJA KONKURSU,,ODKRYWAMY TALENTY NA POMORZU’’

Zespół Talenty Pomorza, 15 października 2016

15 listopada 2016 roku w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku odbył się Finał VII Edycji Konkursu „Odkrywamy Talenty na Pomorzu”. Organizatorem wydarzenia było Regionalne Stowarzyszenie Naukowo Edukacyjne z Tczewa. Pomysłodawca i organizator Pan Roman Liebrecht udowodnił swoim zaangażowaniem i działaniami, że warto konkurs kontynuować.

W tym roku było kilkaset zgłoszeń do eliminacji . Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i studentów z terenu województwa pomorskiego. VII edycja dowiodła, że pomorska młodzież jest utalentowana i godna do naśladowania.

Galę Finałową zaszczycili znakomici goście: Marszałek Województwa Pomorskiego Pan Mieczysław Struk, Wicemarszałek Województwa Pomorskiego Pan Krzysztof Trawicki, wice starosta Powiatu Starogardzkiego Pan Kazimierz Chyła, Samorządowcy Pomorza oraz przedstawiciele mediów Radia Plus, Radia Głos, Dziennika 

Bałtyckiego,Echo Pomorza. Nasi mecenasi i sponsorzy byli również z nami: Firma IGLOTEX – główny mecenas konkursu, Zamek Gniew – Dyrektor Generalny Maciej Kreft, Michał Chajewski-Hotel Ren, Dyrektor ZSRCKP w Bolesławowie Alfred Portee, Pan Liberacki – Szkoła Nauki Jazdy, Biura Podróży „Elżbieta”, PSW- Rektor dr Wiesław Wyka, GWSH- Rektor prof. Jan Machaliński, Mercedes Grupa Wróbel-Wiceprezes Zarządu Tadeusz Kotlarczyk, Piekarnia -Cukiernia S.Mielnik ze Straszyna ,Grupa CA-Prezes Andrzej Czernomord, Instytut Pedagogiczno-Zawodowy dr Wojciech Drzeżdżon, Pracownia Stokam, Kancelaria Radcy Prawnego Karol Róg, ProEco One Prezes Paweł Dołkowski.

W Finale Wojewódzkim odbyło się 20 występów finałowych, a finaliści ubiegali się w Filharmonii Bałtyckiej o najwyższe trofea.

Jury w składzie: przewodniczący Roman Liebrecht, wiceprzewodnicząca Adriana Frączek, Jarosław Jakimowicz, Anna Wilska, Maciej Kosycarz, Daniel Hucik oraz Piotr Myszka nie mieli łatwego wyboru. Ostatecznie po długich obradach jury wyłoniło następujących zwycięzców:

W kategorii studenci I miejsce otrzymała Sylwia Borkowska – śpiew

  • W kategorii ponadgimnazjalnej I miejsce otrzymali January Porębski i Kacper Kobus (duet gitar klasycznych)
  • W kategorii gimnazjum I miejsce dla Sandry Elminowskiej – śpiew
  • W kategorii szkół podstawowych dwa I miejsca:

                                                            - dla Mai Mystkowskiej – taniec

                                                            - dla Tomasza Spoczyńskiego – gra na akordeonie.

Wszyscy finaliści otrzymali dyplomy oraz albumy od Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka. Wojewoda Pomorski Dariusz Drelich przekazał wiele nagród dla finalistów. Wicemarszałek Woj.pom.Krzysztof Trawicki Puchary dla Zwycięzców. Zwycięzców obdarowano wieloma nagrodami m.in. Nagroda Specjalna od Marszałka woj.pom. Mieczysława Struka -wycieczka do Norymbergii-Niemcy dla zwycięzców oraz Autora Projektu. Nagrody od Wicestarosty Powiatu Starogardzkiego Kazimierza Chyły Firma ,,Iglotex’’ Mecenas Główny Wycieczka Promem do Szwecji od Biura Podróży ,,Elżbieta’’ w Starogardzie Gd. Voucher Zamek Gniew -Dyrektor Generalny Maciej Kreft .

Nagrody od Grupy Wróbel Mercedes -Wiceprezes Tadeusz Kotlarczyk Voucher Hotel Ren -Michał Chajewski Bezpłatny Kurs Nauki Jazdy Konnej-Dyrektor Alfred Portee-ZSRCKP Bolesławowo Bezpłatne Kursy Nauki Jazdy -Liberacki Indeksy na Bezpłatne Studia w GWSH w Gdańsku Indeksy na Bezpłatne Studia w PSW w Starogardzie Gd. Kontrakty do Grupy ,,Team Talent’’ - Centrum Kultury i Sportu Sp.zoo w Gdańsku. Miesiące pracy i starań nie poszły na marne. Organizatorzy dziękują za zaangażowanie rodzicom, opiekunom, trenerom, nauczycielom, samorządowcom i wszystkim wspierającym.


Do zobaczenia za rok podczas VIII Edycji Odkrywamy Talenty na Pomorzu.
Warto inwestować w naszą młodzież. 

Organizatorzy

Finał główny VII edycji konkursu

Zespół Talenty Pomorza, 12 października 2016

Dnia 15 listopada 2016 roku odbędzie się Finał Główny Wojewódzki w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej na Ołowiance w Gdańsku, w którym wystąpią najlepsi z najlepszych VII Edycji Konkursu Odkrywamy Talenty na Pomorzu IGLOTEX 2016.

Pragniemy zaprosić Wszystkich, którzy chcą dopingować Nasze Talenty!
Zamówienia na widownię prosimy składać na mail: biuro@talentypomorza.pl
ilość miejsc ograniczona - zamów miejsce już teraz!!!

Oficjalne otwarcie o godz 16.00

występy na żywo oceniać będą m.in.Jarek Jakimowicz aktor z Warszawy-Młode Wilki, Piotr Myszka-Olimpijczyk, Mistrz Świata, Daniel Hucik artysta, aktor, dr Adriana Frączek-Dziekan Uczelni-Tancerka, dr Joanna Ślęzak-Leska UG, Anna Wilska artystka-malarka.

Możliwość wspólnych zdjęć ze znanymi osobami ze świata kultury,nauki i sportu.

Zapraszamy!

Organizacja finałów powiatowych VII edycji konkursu

Zespół Talenty Pomorza, 18 października 2016
Szanowni Państwo,
w związku z organizacją Finałów Powiatowych 7 Edycji Konkursu OdkrywamyTalenty na Pomorzu, z którego zwycięzcy będą brać udział w Finale Głównym 15 listopada w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej na Ołowiance, pragniemy zaprosić na występy Finalistów.
Finały odbędą się 17.10.2016r. na Zamku w Gniewie od godz.12.30 do ok godz.17. oraz 18.10.2016 r. w Zespole Szkół Publicznych w Bobowie pow.starogardzki od godz.12.30 do ok godz 17.
W tym czasie występy w obecności Jury w składzie m.in. Jarek Jakimowicz aktor, Daniel Hucik artysta, aktor. Ogłoszenie wyników.ok godz 16.30-możliwe przesunięcia czasowe.
Serdecznie zapraszamy
Zespół organizacyjny.

ODWIEDŹ NAS